Час читання ~ 3 хв.

Мікропозик без перевірки історії - як взяти?

Мікропозик без перевірки історії

У житті бувають різні ситуації. Ось у вас гарна високооплачувана робота, ви берете кредит у великому банку для покупки машини або квартири. А ось ви вже безробітний. А кредит потрібно погашати. Борги накопичуються, і вас оголошують банкрутом. Більше жоден банк не видасть кредит такому клієнтові. І що робити в такій ситуації тим, кому терміново знадобилися гроші, і вони впевнені, що вже зможуть їх повернути. У таких випадках вихід один - оформити мікропозик без перевірки кредитної історії.

зміст:

  1. Мікрокредит з поганою кредитною історією. хто видає
  2. Погана кредитна історія мікропозик. як отримати нову позику

Мікрокредит з поганою кредитною історією. хто видає

Сьогодні така послуга, як мікропозик з поганою кредитною історією, досить поширена і надається організаціями з невеликими активами - онлайн на карту цілодобово і готівкою в офісі компанії.

На відміну від великих банків, мікрофінансові організації (МФО) лояльніше ставляться до своїх клієнтів. Якщо терміново потрібні гроші, але погана кредитна історія закрила перед вами двері в банківську установу, залишається один вихід - звернутися в МФО і отримати мікропозики за 20 хвилин без перевірки кредитної історії.

Що вимагають мікрофінансові кредитні компанії від своїх клієнтів? Головні умови - це громадянство України, наявність прописки в будь-якому населеному пункті країни, наявність ідентифікаційного номера, карткового рахунку в українському банку, активного мобільного номера і доступу до мережі Інтернет.

Згідно з чинним законодавством на отримання кредиту мають право всі громадяни у віці від 18 до 75 років. Але кожна МФО встановлює свої вікові рамки: хтось видає мікропозик без перевірки кредитної історії тільки українським громадянам у віці від 21 року до 60 років. Вся інформація представлена у відкритому доступі на сайті, і кожен позичальник може сам вибрати компанію-кредитора з урахуванням її вікових вимог.

взяти мікрокредит

Отримати мікропозик без кредитної історії набагато простіше. У такому випадку клієнт може розраховувати на максимальну суму кредиту, яка у деяких МФО досягає 10 000 гривень і навіть 15 000 гривень. Для цього потрібно лише зайти на сайт і заповнити онлайн-заявку. Протягом декількох хвилин кредитний відділ дає відповідь. І якщо він позитивний, клієнт за 20 хвилин отримує гроші на свій картковий рахунок, відкритий в будь-якому банку країни.

Суму до отримання і суму погашення можна розрахувати самостійно на сайті, використовуючи послугу кредитного калькулятора. Необхідно вибрати суму мікропозик і термін кредитування. У суму до повернення входить лише тіло кредиту і процентна ставка, в середньому 2% в день. І без комісій і страхових внесків.

Погана кредитна історія мікропозик. як отримати нову позику

Невеликі фінансові компанії видають також мікрокредити клієнтам з поганою історією кредитування. У такому випадку клієнт може кілька разів замовляти невеликі суми і вчасно повертати кредит, щоб довести свою платоспроможність. І через деякий час вам, як постійному і порядній клієнту, стане доступною більша сума позики.

Сьогодні отримати мікропозик з поганою історією - це реально, швидко і зручно. Головне, розрахувати свої сили і вчасно виконувати умови кредитного договору.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосів, в середньому: 4.6 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх