Статьи о недвижимости в Украине и мире

Іпотека в Україні: огляд найбільш вигідних умов

іпотека укрсиббанк

Середня зарплата в Україні, за даними Держстату, не дотягує 11 тис. Грн. І навіть в Києві вона трохи вище 15 тис. Тому якщо вам не пощастило отримати квартиру в подарунок від батьків або в спадок від бабусі, а віддавати щомісяця солідну частину зарплати здається безглуздою витівкою, варіантів залишається не так багато. Самий логічний - взяти іпотеку. Читати далі "

Як орендувати квартиру і не нарватися на аферистів

договір оренди квартири України 2019

Як вибрати квартиру для оренди і з ким співпрацювати для результативного пошуку: з приватними ріелторами, агентствами або краще орендувати квартиру без посередників? Як не стати жертвою махінаторів при здачі або оренді житла? Розбираємося разом. Читати далі "

Як продати квартиру: гід по документам

документи для продажу нерухомості

Ви вже розмістили оголошення про продаж нерухомості і чекаєте свого ідеального покупця. Як це зробити і які нюанси потрібно врахувати ми писали тут. Прямо як Царівна чекала Принца, а траплялися одні ... не принци, в загальному. Читати далі "

Як продати квартиру: покрокова інструкція

як продати квартиру

Як зауважив класик, «квартирне питання москвичів зіпсувало». Втім, це стосується не тільки москвичів, але і жителів Києва, Харкова, Львова та інших міст України. І якщо одні хочуть швидше отримати у власність заповітні квадратні метри, то інші з різних життєвих обставин хочуть ці самі квадратні метри продати. Ця стаття про тих і для тих, хто хоче продати кровні квадратні метри житлової нерухомості. Читати далі "

Коментарі (4)

Як заробити на іпотеці

здавати квартиру в іпотеку

Книги і гуру з фінансової грамотності рекомендують забезпечити собі пасивний дохід. Поки інвестиції у фондовий ринок і пайові інвестиційні фонди в Україні не дуже розвинені, одним з найпопулярніших напрямків вкладення коштів залишається нерухомість. Читати далі "

Коментарі (2)

Житло на вторинному ринку: особливості

квартира на вторинному ринку

Вибір житла - питання серйозне. Зважений і обгрунтований вибір вимагає аргументів. Особливості квартир в новобудові, в місті і в передмісті, ми обговорюємо тут. У цьому матеріалі розглянемо житло на вторинному ринку. Читати далі "

Купувати чи житло на первинному ринку? Його переваги і недоліки

квартира в новобудові

Первичный рынок — это рынок квартир, которые только вводят в эксплуатацию. Это квартиры, в которых вы будете первым хозяином. С одной стороны — масса преимуществ, но с другой — объективные особенности, к которым нужно быть готовым и которые будут влиять на вашу жизнь. Разделим квартиры на первичном рынке на 2 большие группы: в городе и за городом. Читати далі "

Нерухомість, яка потребує догляду: йдіть від неї подалі

недвижимость, которую не надо покупать

«Особые приметы» недвижимости, которая с большой долей вероятности принесет вам проблемы. Если вы — обычный покупатель, а не профессионал, который умеет на проблемной недвижимости зарабатывать, стоит воздержаться от покупки, когда жилье соответствует хоть одной из ниже приведенных характеристик. Читати далі "

Проблеми при купівлі нерухомості та як в них не вляпатися

купити квартиру

Незалежно від виду ринку глобальним недоліком покупки нерухомості можуть стати проблеми, створені своїми руками (за допомогою «добрих» людей). Тому говорячи про житло, важливо пам'ятати і про «шахраї». Читати далі "

наверх