Статті про банках

Що таке IBAN і навіщо він потрібен

що таке IBAN

Дата 05.08.2019 стала знаковою для українського фінансового сектора, адже саме в цей день НБУ ввів міжнародний стандарт банківського рахунку, іменований IBAN. Тепер все нові банківські рахунки відкриваються тільки відповідно до вимог стандарту, який вже використовується в 45 державах, включаючи країни Євросоюзу.
Для українців ця абревіатура в новинку, тому давайте розберемося, що таке IBAN і для чого він потрібен. Читати далі "

Банки без мобільних додатків: список

мобільні додатки банки

Якось Олфін порівнював мобільні додатки топових банків. Ознайомитися з інформацією про додатки банків ви можете тут. Сьогодні ж ми розповімо про тих з них, хто до сих пір не спромігся (чи зовсім не збирається) запустити опцію управління своїми фінансами з мобільних девайсів. Можливо, вона дійсно потрібна не всім, але якщо ви роздумуєте відкрити рахунок в банку з цього списку, забудьте про можливість отримувати перекази або відкривати депозити прямо зі смартфона.

Обізнаний - значить, озброєний! Читати далі "

Податок на депозит

податок на депозит

Уявіть, ви відкрили на рік депозит на 10 000 грн в надійному українському банку. І не Ощадбанку під 14% або Приватбанк під 14,5%, а одному з тих, що ми давали в списку кращих депозитів літа. Нехай це буде вклад «Ощадний» під 18% річних від банку Альянс. В кінці терміну ви розраховуєте отримати 1800 грн прибутку ... Але отримаєте тільки 1449. Причина тому - податок на відсотки по депозиту. Читати далі "

Банки, яких більше немає

банки яких з нами немає

Останні кілька років були часом великої чистки банківської системи України. Якщо на 1 січня 2017 року Україні було 96 діючих банків, то на 1 січня 2019 року залишилося всього 77. Ми вирішили згадати про тих з них, хто пішов з фінансового ринку України, і проаналізувати основні тенденції розвитку банківської системи. Читати далі "

Коментарі (8)

Найприбутковіші валютні депозити літа

депозити у валюті

Літня спека змушує мріяти про море, так хочеться відпочинку ... але навіть в такій спеку гроші повинні працювати! Особливо - валютні заощадження. Ну, або хоча б не простоювати. З добіркою найвигідніших гривневих депозитів цього літа ви вже знайомі. Сьогодні на черзі депозити в доларі і в євро. Читати далі "

Кредит під депозит: де взяти

кредит під депозит де взяти

У минулій статті ми розповідали про такий продукт, як кредит під депозит, В чому його особливість і кому він може бути вигідний.

Тепер же ми підготували для вас перелік українських банків, які оформляють кредит під депозит, і основні умови цього продукту. Читати далі "

Депозити літа 2019: куди вигідно вкласти гроші

найприбутковіші депозити 2019

Після виборів ставки по депозитах стрімко падають. Зараз, а краще - вчора, саме час вкласти гроші. Ми підібрали для вас топ-4 вигідних вкладу, на яких все ще можна заробити за версією ОлФін. Один з вкладів - акційний і умови по ньому актуальні до 14 червня. Всі банки, запропоновані нижче, є учасниками Фонду гарантування вкладів. Читати далі "

Вважаємо відсотки по депозиту: всі схеми

відсотки по депозиту

Гроші рахунок люблять - говорить народна мудрість. Ставки за депозитом часто залежать від схеми нарахування відсотків. Які вони бувають, в чому особливість кожної і яка схема буде для вас більш вигідною - розбираємося разом. Читати далі "

наверх