Статті про кредитування

Як розмовляти з колекторами: 5 порад

Як домовитися з колекторами: правила та поради

Що робити, коли дзвонять колектори і як розмовляти з колекторами по телефону? В останні роки це питання стає все більш актуальний. Пов'язано це з тим, що в Україні відбувається зростання проблемної кредитної заборгованості, що обумовлено знеціненням національної валюти і зниженням рівня доходів населення. Але як би там не було, борги не терплять запізнень і, якщо їх не оплачувати вчасно, вам неодмінно доведеться спілкуватися з колекторами. Тому пропонуємо разом розібратися хто вони такі, права колекторів, що вони можуть зробити і як розмовляти з колекторами МФО і банків. Читати далі "

Коментарі (1)

Повна вартість кредиту: з чого складається і як розрахувати

переплата по кредиту

Банки і мікрофінансові організації заманюють потенційних позичальників низькими процентними ставками, вигідними умовами і всілякими акціями. При цьому вони оперують виключно номінальною величиною процентної ставки, яка відображає ринкову вартість кредиту, але часто не дозволяють розрахувати його повну вартість. Читати далі "

Що робити, якщо нема чим платити кредит

допоможіть закрити кредити

Як погасити кредит якщо немає грошей? Важливо не запускати ситуацію, адже сума почне рости з геометричною прогресією. Сьогодні редакція Олфін розповість, що робити, якщо немає можливості платити кредит. Читати далі "

Коментарі (1)

ТОП-10 МФО в Україні

рейтинг мікропозик України

Ви опинилися в скрутній ситуації і терміново потребуєте фінансової допомоги, але не хочете займати гроші у родичів і знайомих? Порятунком можуть стати нові мікропозики від МФО. Їх кількість зростає, немов гриби після дощу. Посудіть самі: ще в 2017 році список мікрофінансових організацій України налічував 650 компаній, а сьогодні їх більше 955 і з кожним днем стає все більше.

Зростання конкуренції вигідний кінцевого споживача, так як в боротьбі за клієнта компаніям доводиться знижувати процентні ставки, придумувати всілякі акції, впроваджувати кешбекі і т.п. Але чим більше варіантів, тим складніше зробити вибір. Тому ми вирішили допомогти вам, представивши свій незалежний рейтинг МФО України в 2019 році, які можна вважати кращими за цілою низкою параметрів. Читати далі "

Кредит під маленький відсоток: 4 варіанти

кредити під низький відсоток

Мабуть, сьогодні не знайдеться людини, яка хоча б раз не брав гроші в борг у фінансовій організації, щоразу перебуваючи в пошуках відповіді на питання, де взяти кредити під низький відсоток? Адже, як стверджує народна мудрість, гроші береш чужі - а віддаєш свої. Олфін підготував для вас чотири ідеї, як взяти позику під найнижчий відсоток. Читати далі "

Чи можна прибрати запис про себе з бази МФО

як видалити кредитну історію України

Інтернет рясніє оголошеннями «видаляємо позики» або «очистимо історії боржників МФО». Чи можна їм довіряти? Як видалити свої дані з МФО? Чи можливо це зробити законними способами? Розбираємося разом. Читати далі "

Що таке скорингова система і чи можна її перемогти

як обдурити скоринг

У якийсь момент хочеться себе порадувати серйозним придбанням, на яке сімейного бюджету не вистачає. Доводиться звертатися за кредитом - несподівано скорингова оцінка кредитної історії дає негативний результат! Життя звалилася ?! Це не про вас, чи не так?
Ми вирішили зрозуміти, чому так відбувається і що з цим робити. І дізналися: відмова по скорингу - не вирок, а поточний робочий процес. Після того, як ви розберетеся в причинах відмови, можете заново звернутися в банк за позикою ... і з високою часткою ймовірності отримати позитивне рішення кредитного комітету! Читати далі "

Кредитна карта VS дебетова з овердрафтом: що вигідніше 

дебетова карта з овердрафтом це

Пластикові карти за кордоном спочатку з'явилися як кредитні. Дебетові стали випускати пізніше. В Україні ж почалося навпаки. Нас привчали «любити» дебетові картки. Потім до них почали додавати нову послугу під назвою «овердрафт». Що це і в чому відмінність дебетових карт з дозволеним овердрафтом від кредитних, дізнаємося зі статті. Читати далі "

Випустять за кордон з кредитом в Україні

випустять за кордон з кредитом в Україні

Оформляючи кредит, ви берете на себе ряд певних зобов'язань, при невиконанні яких можна нарватися на штрафні санкції та різного роду обмеження. Як приклад, неможливість оформлення другого кредиту і навіть заборона на виїзд з України. Тому, перш ніж купити туристичну путівку, запитайте: «чи випустять мене за кордон?». В іншому випадку є ризик втратити багато часу, нервів і грошей, витрачених на придбання квитків на поїзд чи літак, і самої путівки.

Щоб не опинитися в такій ситуації, давайте розберемося з якою заборгованістю не випустять за кордон і як дізнатися, чи є заборона на виїзд за кордон.  Читати далі "

Комментарии (6)

Що таке факторинг і як його відрізнити від шахрайства

закриття кредиту через факторинг,

З ростом кількості проблемних кредитів українські банки і мікрофінансові організації стали частіше вдаватися до послуг факторингових компаній. Це обумовлено тим, що по ряду кредитів їм просто невигідно займатися самостійним стягненням боргів, оскільки це вимагає значних фінансових і трудових ресурсів, а також часу, який доведеться витратити на суднові засідання. Набагато простіше і швидше здійснити закриття кредиту через факторинг в Україні.

Факторинг - відносно нове поняття для українців, тому пропонуємо вам в деталях розібрати, що таке факторинг і як його можна відрізнити від шахрайства. Читати далі "

наверх