Статьи о ломбардах

Скільки коштує грам золота в ломбардах

Ціна за грам золота в ломбарді

Золото - мірило добробуту. У всі віки ним захоплювалися і йому поклонялися. І сьогодні цей метал зберігає популярність, хоча ціна за грам золота висока. З нього створюють прикраси, використовують, як інвестиційний інструмент. Технічне золото незамінне в промисловості. Але в цій статті мова піде не про популярність жовтого металу, а про те скільки коштує грам золота в ломбарді в 2020 році. Читати далі "

Ломбарди техніки: специфіка роботи

Комісійний ломбард техніки

Ломбарди техніки - одні з найпопулярніших фінансових установ, в яких можна швидко отримати гроші, залишивши під заставу будь-яку техніку. Також можна придбати б / в техніку, тому як в ломбардах продаж техніки нічим не відрізняється від звичайних магазинів, але є свої нюанси роботи, на які необхідно звернути увагу. Читати далі "

Позики в ломбарді під заставу нерухомості

ломбард під заставу нерухомості

Щоб оформити позику, звертайтеся в ломбард. Під заставу нерухомості ви зможете взяти вигідний кредит без зайвого розголосу і тяганини. Це затребувана послуга, якою користуються багато українців і надають багато ломбардів. Читати далі "

Купівля товарів в ломбарді: особливості та переваги

Купити золото в ломбарді

У магазинах при ломбардах можна зустріти багатий асортимент різних товарів, як нових, так і вживаних - від одягу, ювелірних прикрас, предметів сервірування, кухонних і столових приладів до сучасної комп'ютерної та побутової техніки. Читати далі "

Ломбард: під заставу чого можна взяти кредит

ломбард під заставу нерухомості

Іноді гроші потрібні терміново. Що робити, якщо у знайомих просити не хочеться, а процедура оформлення в банку занадто довга і виснажлива? Та й гарантій, що заявка на кредит буде розглянута і схвалена в найкоротші терміни, немає. В такому випадку виручить ломбард.  Читати далі "

Що приймають в ломбарді електроніки

Ломбард ноутбуків

Ломбард ноутбуків, ломбард айфонів і ломбард перфораторів - сьогодні все це вже реальність. Здати техніку в ломбард електроніки і отримати за неї гроші можна під заставу самих різних речей: від коляски до айфона. Читати далі "

Ломбард під заставу авто: як працює

ломбард авто

Ломбард автомобілів - окремий напрямок в діяльності ломбардів, кредитування під заставу авто. Як правило, ломбарди під заставу авто працюють у вузькій ніші і ніякі інші види застав не приймають.

Читати далі "

Ювелірний ломбард: здати прикраси з максимальною вигодою

ломбард кільце з діамантом

Якщо вам терміново потрібні гроші, одне з найпростіших рішень - здати в ломбард ювелірні прикраси. Як правило, більшість ломбардів працюють з декількома видами застав, але нас буде цікавити саме ювелірний ломбард - той, який видає кредити під заставу прикрас.
Читати далі "

Ломбарди годин: заставне кредитування і скупка годин   

Ломбард швейцарських годинників

Годинники - не тільки стильний аксесуар. Це ще й джерело доходу. Ви можете закласти годинник в ломбард і отримати гроші. Взяти позику під заставу. Кредитні організації також займаються скупкою годин. Як правило, ломбарди беруть дорогі вироби від респектабельних брендів. Зокрема, користуються попитом швейцарські аксесуари. Однак ви можете здати і звичайний годинник від маловідомих виробників. Читати далі "

наверх