Статті про страхування

Пенсійний фонд онлайн: особистий досвід

пенсія онлайн

Пенсійний фонд онлайн - міф чи реальність? Як це працює в Україні? Чи можна не тільки перевірити пенсійний стаж і дізнатися, чи нарахована пенсія, а й отримати документи, якщо подавати запит онлайн? Ми вирішили перевірити на власному досвіді. Читати далі "

Коментарі (2)

На що звернути увагу при виборі страхової компанії

як вибрати страхову компанію в Україні

У пошуку відповіді на питання, яку страхову вибрати, пам'ятайте: продукт страхової компанії - це гроші. Купуючи страховий поліс, ви, по суті, домовляєтеся про те, що при певних обставинах отримаєте взамін суму в рази вища за ту, що вклали. Чи зможе вибрана вами компанія повністю виконати свої зобов'язання? Як це перевірити і на що звернути увагу? Як вибрати страхову компанію в Україні? Читати далі "

Страхування вагітності в Україні: огляд пропозицій

страхування вагітності в Україні

Вагітність і пологи - захід дороге і дуже ризикована. У розвинених країнах медичні витрати, які неминуче виникають в цей період, покриває медична страховка. А що ж в Україні?  Читати далі "

Пенсійне страхування: 11 варіантів

пенсійне страхування

Цікавлять програми накопичувального пенсійного страхування? Що це таке і навіщо потрібно - тут. У цій статті ми підібрали для вас 11 українських страхових компаній, які пропонують такий варіант накопичення. Як вибрати страхову, кому можна довіряти - все тут. Читати далі "

Страхування життя: короткий гід

страхування життя України

Коли ви стрибаєте з парашутом, у вас завжди їх 2 - основний і запасний. Останній потрібен вкрай рідко, на випадок, якщо основний парашут не розкриється. Страхування життя - це продукт, покликаний виконувати функцію запасного парашута. Читати далі "

Підводні камені туристичної страховки ПЗУ: як отримати гроші

туристична страховка

Туристичне страхування - не тільки ваша безпека в поїздках за кордон, а й обов'язковий документ, який вам буде потрібно для оформлення візи або в'їзду в багато країн. Як вибрати і оформити страховий поліс онлайн, ми розповідали тут. Звичайно, найкращий варіант використання туристичної страховки - це щоб вона вам і не потрібна була. Але що робити, якщо необхідність в ній все ж виникла? Поговоримо про те, що робити в разі настання страхового випадку. Читати далі "

Автострахування КАСКО - фінансовий захист для власників авто

автострахування каско

Автострахування КАСКО - страховка, яка не є обов'язковою. Вона захищає авто застрахованого, забезпечуючи фінансову опору в разі ДТП, викрадення та інших непередбачених обставин. Детальніше про ризики, які покриває страхування автомобіля по КАСКО далі в статті. Читати далі "

Поліс обов'язкового страхування: як оформити онлайн

поліс страхування цивільної відповідальності

У зв'язку з введенням електронного поліса обов'язкового страхування автоцивілки на законодавчому рівні потенційні клієнти тепер зможуть скористатися чудовою можливістю прискорити звернення до страхової компанії за полісом. Читати далі "

Закон про страхування: що потрібно знати кожному

закон України про страхування

Ринок страхування відіграє одну з найважливіших ролей в економіці України. Завдяки страховим компаніям люди можуть бути спокійні за себе, своїх близьких і своє майно, але разом з цим можуть зіткнутися з різними проблемами по невиплат по тим чи іншим причинам, які можуть «придумати» страхові компанії. Читати далі "

наверх