Час читання ~ 2 хв.

Від чого залежить ціна золота в ломбарді

Скільки коштує 1 грам в ломбарді

Золото - найблагородніший і красивий з металів. Тож не дивно, що виріб з нього завжди в пошані. Навіть кредитори готові давати позики під заставу золота. Ціна золота в ломбардах України досить висока і залежить від багатьох факторів. Але в першу чергу від проби.

зміст:

  1. Золото проби 330, 999, 585 в ломбарді: ціна за грам
  2. Золото проби 585 в ломбарді: ціна металу
  3. Ціна золота в ломбардах України
  4. Ціна на золото в ломбардах на сьогодні

Золото проби 330, 999, 585 в ломбарді: ціна за грам

Проба - процентний вміст золота в дорогоцінному металі. Найвища проба - 999. Таке золото практично не має домішок. Воно досить м'яке, тому не підходить для виготовлення прикрас. Добірний метал з насиченим кольором ще називають червоним. Ціна за грам такого золота в ломбарді - від 1 000 до 2 000 грн.

Щоб золото знайшло міцність, в нього додають лігатуру: срібло, мідні сплави, платину, паладій і так далі.

Найнижчий вміст золота в дорогоцінному металі з пробою 330 і 375. Виріб з нього мають найменшу вартість. У ломбарді ціна за 1 грам такого металу становить близько 350 грн.

Золото 585-ї проби має оптимальні характеристики міцності і естетичні характеристики.

Золото проби 585 в ломбарді: ціна металу

Золото з пробою 585 найпоширеніше. Воно містить 58,5% висококласного золота. Решта - зміцнюючі метали - лігатури:

Дорогоцінний метал цієї проби досить твердий і міцний, тому ідеальний для виготовлення всіляких прикрас. Вироби з такого золота завжди в ціні і затребувані ломбардами. 585 - ціна за грам золота становить 630 - 720 грн. Якщо ви вирішите здати брухт, то отримаєте від 550 грн за грам. До речі, лом золота 958-ї проби майже вдвічі дорожче - 900 грн.

Ціна золота в ломбардах України

Практично всі ломбарди України приймають золото. Ви можете здати ювелірні прикраси, антикваріат, золоті і позолочений годинник, Зубопротезні коронки, лом. Скільки коштує золото в ломбарді? Залежить від проби і не тільки.

Також на ціну впливає якість виробу, яке ви плануєте здати під заставу. Фахівці-оцінювачі дивляться на наявність дрібних дефектів, значних поломок, унікальність вироби, присутність клейма, гравіювань і так далі.

Ціна на золото в ломбардах на сьогодні

благо, Скарбниця, Метторг, Парус, Партнер, УМКВ, капітал, Карат - далеко не весь перелік ломбардів України, які беруть золото під заставу. У всіх ломбардах ціна за грам дорогоцінного металу практично однакова. Вона відповідає лондонському фіксингу.

Фіксинг - ціна золота в американських доларах, яка встановлюється двічі в день. Вартість металу визначають п'ять провідних лондонських банків.

Хочете здати золото без викупу або взяти кредит під заставу жовтого металу? Вам в ломбард! Грам золота - і скільки фінансових завдань можна вирішити!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(32 голосу, в середньому: 3.5 з 5)
наверх