Час читання ~ 4 хв.

Ломбард під заставу авто: як працює

ломбард авто

Ломбард автомобілів - окремий напрямок в діяльності ломбардів, кредитування під заставу авто. Як правило, ломбарди під заставу авто працюють у вузькій ніші і ніякі інші види застав не приймають.

Розглянемо топ-7 українських ломбардів, які працюють із заставними автомобілями та умови кредитування під заставу автомобіля в Україні. Кредит під заставу авто можна отримати як в ломбарді, так і в банку - все залежить від терміну, на який вам потрібен позику.

зміст:

 1. Топ-7 українських ломбардів, які працюють з автомобілями:
 2. Кредит під заставу авто в ломбарді, банку і МФО
 3. Ломбард заставу авто: програми
 4. Продаж авто в ломбарді

Топ-7 українських ломбардів, які працюють з автомобілями:

  1. Автоломбард Euro Standart;
  2. Автоломбард «Каштан»;
  3. Автозалог;
  4. Мега Кредит;
  5. RealCredit;
  6. Альта Капітал;
  7. Автоломбард.

Кредит під заставу авто в ломбарді, банку і МФО

Оформлення кредиту під заставу авто в банку займе більше часу і зажадає збору солідного пакета документів, але відсотки за таким кредитом будуть нижче, а терміни - значно вище. У банку ви можете оформити кредит під заставу авто терміном на кілька років. Якщо ж вам потрібні гроші терміново і на невеликий термін, взяти кредит під заставу авто в ломбарді буде відмінним рішенням.

Для зручності зберемо всі дані в таблицю.

параметри порівнянняКредит під заставу авто в банку / МФОКредит під заставу авто в ломбарді
термін кредитуваннядо 5 роківдо 1 року
% по кредитувід 17% річнихз середньому, 2-3% в місяць
Пакет документівПаспорт громадянина України, ІПН, довідка про доходи з місця роботи, технічний паспорт на автомобіль, страховий поліс ГО на автомобіль, іноді - КАСКО на автоПаспорт, ІПН, техпаспорт або генеральна довіреність, згода чоловіка (засвідчується нотаріально при укладанні угоди)
Сума кредитудо 50% від ринкової вартості автодо 90% від ринкової вартості авто
Стан машиниНа ходуБудь-яке

Як видно з таблиці, ломбард заставу авто пропонує оформити набагато простіше і швидше. При цьому ломбарди також пропонують видачу кредиту у валюті, яка вам потрібна: гривня, долар або євро. У багатьох ломбардів є акції та спеціальні пропозиції, наприклад кредит під 0% в місяць за умови, що термін кредиту мінімум 3 місяці і ви є новим клієнтом. Додатковий плюс від роботи з ломбардами: страховка на машину не є обов'язковою. Якщо у вас є КАСКО - відмінно, але якщо ні, оформляти його в терміновому порядку не доведеться.

Ломбард заставу авто: програми

Є дві основні програми, за якими в ломбарді під заставу авто ви можете взяти кредит: транспортний засіб залишається у вас або транспортний засіб передається позичальникові і поміщається на стоянку, що охороняється. Від обраної вами програми буде залежати максимальна сума кредиту, яку ви отримаєте на руки. Для порівняння: якщо машина відправляється на стоянку, ви можете отримати до 90% від її ринкової вартості під менший відсоток, а якщо залишається у вас - до 80% від вартості і під більший відсоток. Природно, якщо машина знаходиться в полі зору ломбарду, умови для позичальника будуть більш лояльними.

Важливий момент: уточніть, хто буде оплачувати вартість стоянки, якщо ви берете кредит по-максимуму і залишаєте авто у ломбарді. І ще: ломбард авто приймає тільки відносно нові. За замовчуванням кредит в ломбарді ви можете отримати під авто, ринкова вартість якого перевищує 2000 доларів США, так що дідусів запорожець в ломбард закласти не вийде.

Продаж авто в ломбарді

Продаж авто в ломбарді - ще одна популярна послуга, якщо вам гроші потрібні терміново і безповоротно. Природно, продаж авто в ломбарді здійснюється на менш вигідних умовах, ніж коли ви просто продаєте машину, але плюс в тому, що гроші ви отримуєте максимально швидко, практично протягом одного дня, а ось продавати машину самостійно можете дуже довго.

Деякі ломбарди також купують авто в будь-якому стані, не тільки на ходу, але і після ДТП. Ломбард - це не благодійна організація: різниця між сумою, яку ви отримуєте на руки, і ринковою ціною вашого авто і є прибуток ломбарду. Принаймні - її частина.

Що цікаво, викуп авто в ломбарді можна зустріти вкрай рідко. Свою машину ви неодмінно зможете викупити, а ось купити авто в ломбарді за нижчою ціною, як це можливо з технікою або золотом, Досить складно. Можна зробити висновок, що автоломбарди - ломбарди, які отримують додатковий прибуток за рахунок спокійною, без поспіху реалізації невикуплених авто більш традиційними способами.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(18 голосів, в середньому: 3.8 з 5)
наверх