Час читання ~ 2 хв.

Страхові, яким можна довіряти

Страхові рейтинг

Страхування страховою компанією - це фінансовий захист у складних життєвих ситуаціях. Ви можете застрахувати здоров'я, своє майно і навіть життя, щоб відчувати себе впевненіше. Якщо ви потрапите в біду, ваша страхова «підставить плече» і надасть фінансову підтримку.

зміст:

 1. Страхові організації України
 2. Страхування: страхові ризики
 3. Різниця між ризиком і страховим випадком, договір страхування
 4. Страхування: страхова вартість

Страхові організації України

На вітчизняному ринку страхування страхові послуги надають десятки страхових організацій. Є більш успішні, які входять в список лідерів страхування.

Страхові організації - ТОП-10

Місць рейтингуНазва страхової
1.УНІКА
2.AXA Страхування
3.PZU Україна
4.ІНГО Україна
5.ТАС
6.Українська страхова група
7.Провідна
8.Універсальна
9.Альфа Страхування
10.Княжа

Компанії здійснюють багатогранне страхування. Страхові послуги надаються як одинично, так і в комплексі. Наприклад, ви можете застрахувати тільки житло, а можете житло і власну відповідальність перед сусідами на випадок затоплення або заподіяння іншої шкоди.

Страхування: страхові ризики

Подія, яка не залежить від людини, а також не визначено в просторі і часі називається в страхуванні страховим ризиком. У різних страхових продуктах передбачені різні ризики. Наприклад, ви страхуєте житло. Як ризиків виступає вандалізм, пожежа, дія води і так далі. У туристичному страхуванні ризики інші:

 • втрата багажу;
 • проблеми зі здоров'ям;
 • втрата документів і так далі.

Різниця між ризиком і страховим випадком, договір страхування

наказ соціальне страхуванняРизик відрізняється від страхового випадку. Під останнім мається на увазі вже відбулася подія, за якою будуть проведені виплати. Передбачені страхові випадки в договорі страхування.

Страховий договір - документ, який регламентує відносини страховика та застрахованої. Страховик, при настанні певних подій, повинен буде виплатити застрахованій якусь суму грошей. У страхуванні - страхову виплату. Застрахований в свою чергу кожен місяць вносить платежі, розмір яких прописаний в договорі.

Страхування: страхова вартість

Ціна будинку, квартири, машини або техніки в майновому страхуванні - це страхова вартість. Вона є базовою точкою для визначення страхової суми. Важливий момент: страхова сума завжди нижче оціночної вартості.

Детально про все вищевикладене, а також умови щодо необхідної вас страховці ви можете розпитати у консультанта обраної страхової.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 голосів, в середньому: 4.8 з 5)
наверх