Час читання ~ 3 хв.

Страховка ОСАГО онлайн: електронний поліс з доставкою на пошту

ОСАГО З доставкою

ОСАГО - страхування, яке є обов'язковим. Ви страхуєте не своє авто, а транспорт третіх осіб. У разі аварії з вашої вини страховик покриє витрати на відновлення постраждалого транспортного засобу. Автострахування ОСАГО - це гарантія вашої фінансової захищеності.

зміст:

 1. Страховка ОСАГО онлайн
 2. Страхування автомобіля ОСАГО онлайн
 3. Перевірка справжності поліса
 4. Вартість страховки автомобіля ОСАГО
 5. Страхові покриття по ОСАГО
 6. Страховка авто ОСАГО і штрафи

Страховка ОСАГО онлайн

Якщо раніше для покупки поліса потрібно було йти в страхову, то, починаючи з лютого 2018 року, це можна зробити онлайн. Страхуванням ОСАГО через інтернет займаються багато компаній: Арсенал Страхування, АХА Страхування, АСКА, Домінанта, ІНГО Україна, Оранта, PZU Україна, Юнівес, ТАС, УПСК. Європейський страховий альянс, VUSO.

Страхування автомобіля ОСАГО онлайн

Оформити страховку ОСАЦВ на автомобіль онлайн - це економія часу. Вам потрібно заповнити бланк і внести оплату. Це можна зробити за допомогою банківської карти, електронних платіжних систем або у відділенні будь-якого банку. Після чого поліс з печаткою і підписом в електронному вигляді буде висланий на ваш e-mail. Ви можете його роздрукувати, а можете користуватися електронною версією.

І електронний, і паперовий поліс рівноцінні в плані юридичної сили. Однак паперовою версією можна користуватися тільки протягом 2018 року.

Перевірка справжності поліса

перевірка справжності поліса

Поліси автоцивілки реєструються в єдину централізовану базу даних. Купивши ОСАГО, ви зможете перевірити його достовірність по цій базі. Потрібен реєстраційний номер авто або страховки. Представники поліції перевіряють справжність поліса по QR-коду. Він наноситься в друкарні і має посилання на сторінку онлайн-сервісу МТСБУ, функція якої - перевірка страховки за номером і серії.

Наявність QR-коду зводить до мінімуму можливість придбання водіями підроблених полісів. Ще один плюс - ви зможете переконатися, що бланк непідробний ще до оформлення страховки. Вам знадобиться не більше 5 хвилин.

Вартість страховки автомобіля ОСАГО

Ціна поліса регламентується законом і визначається декількома факторами:

 • видом автотранспорту і обсягом його двигуна;
 • стажем власника або законного користувача машини: водійським і безаварійним;
 • місцем реєстрації транспортного засобу;
 • періодом, на який оформляється страховка;
 • наявністю франшизи.

Можна порахувати страховку ОСАЦВ онлайн. На сайті страхових, які надають дану послугу, є вбудований калькулятор. Введіть дані і дізнаєтеся ціну.

Страхові покриття по ОСАГО

Страхові покриття страховки автомобіля ОСАГО регламентовані законом. Суми 2018 року представлені в таблиці.

сумапокриття
до 100 000 грн на 1-го потерпілогокомпенсація збитку майну
до 200 000 грн на 1-го потерпілогокомпенсація збитку здоров'ю
до 50 000 грнпо європротоколу

Страховка авто ОСАГО і штрафи

Якщо ви не придбали страховку авто ОСАГО і їздите на машині, вам загрожує штраф. Сума коливається від 425 до 850 грн. Штрафні санкції прописані в 126 статті КпАП.

Страховка на машину ОСАГО - це ваша турбота про інших учасників руху, а також серйозна фінансова підстраховка на випадок ДТП.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх