Час читання ~ 3 хв.

Страховка за кордон: види, особливості, документи

Страховка при виїзді за кордон

Страховка для виїзду за кордон - один з найбільш затребуваних видів цієї послуги. У російській мові саме слово «страховка» походить від слова «страх», хоча, наприклад, по-англійськи, «insurance» означає «впевненість». І дійсно, страховка за кордон - це впевненість в тому, що якщо в чужій країні з вами щось станеться, ви отримаєте фінансову допомогу.

зміст:

 1. коли потрібна
 2. Документи для оформлення
 3. Страховка для виїзду в Польщу: особливості

коли потрібна

Розберемо основні випадки:

 • Страхування за кордон. Ви їдете відпочивати і просто дбаєте про свій комфорт на випадок, якщо під час закордонного відпочинку з вами щось трапиться.
 • Страховка для візи. Наявність страхового поліса є обов'язковим документом для отримання візи практично в усі країни, незалежно від мети Вашого візиту.
 • Страховка для робочої візи. Якщо ви виїжджаєте за кордон на роботу, страховий поліс є обов'язковою умовою отримання робочої візи. При цьому сама страховка може бути як номінальної, так і реальної - рішення за вами.
 • Страховка для Шенгену. З появою і поширенням біометричних паспортів стала користуватися значно меншою популярністю, але все ще затребувана. Зараз її витісняє безвіз страховка.
 • Страховка для отримання Грін Карти. Купити зелену страховку хочуть ті, хто збирає і подає документи на отримання Грін Карти.

Документи для оформлення

Актуальний перелік документів для оформлення страховки для виїзду:

 • закордонний паспорт;
 • внутрішній паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • гроші.

Страховка є обов'язковим документом, який знадобиться вам для оформлення візи. По термінах страховка повинна повністю покривати термін вашої робочої візи. Як правило, страховку ви можете оформити раніше, але активується вона з моменту перетину вами кордону.

Страховка для виїзду в Польщу: особливості

страховка при виїзді за кордонОднією з найбільш затребуваних послуг в сфері страхування є страховка для виїзду в Польщу. Оформляючи страховку в Польщу багато хто намагається заощадити, вибираючи самий бюджетний варіант. Що ж впливає на вартість страхового поліса?

 • Термін дії страховки - чим довше, тим дорожче.
 • Обсяг покриваються послуг - що саме буде покривати страховка.
 • Ваш вік - для молодих людей страховка може коштувати дешевше.
 • Місцезнаходження страховика.

На четвертому пункті зупинимося докладніше. Купити страховку в поїздку можна у різних страховиків. Врахуйте, що якщо ваш страховик знаходиться в Україні, при реалізації страхового випадку вам доведеться оплачувати всі витрати за свій рахунок, і вже після повернення в Україну страховик відшкодує вам витрати. За умови, що ви зможете надати всі необхідні документи.

Якщо ж ви купуєте страховку для шенгенської візи у страховика, чиї офіси і філіали розташовані в країнах Шенгену, то зможете отримати страхові виплати відразу. Така страховка дорожче, але ваш спокій коштує цих грошей. Для більшої впевненості в тому, що страховка покриває ті чи інші витрати, ви завжди можете проконсультуватися зі страховиком за телефонами гарячої лінії.

Купити страховку в поїздку - завжди хороша ідея, щоб у разі непередбачених обставин бути впевненими в тому, що ви не залишитеся зі своїми проблемами і рахунками одні в чужій країні.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голосу, в середньому: 4.7 з 5)
наверх