Статьи о технологиях и новшествах

Як дізнатися хто дзвонив з невідомого номера

дізнатися хто дзвонив з невідомого номера

З кожним днем дзвінки від незнайомих абонентів надходять все частіше і дратують все більше. Тому пропонуємо поговорити про те, як дізнатися хто дзвонив з невідомого номера і звідки дзвонили. А також чому ми не рекомендуємо передзвонювати, якщо ви не знаєте, кому належить номер. Цікаво? Приступимо! Читати далі "

Як знайти телефон вдома, якщо він на беззвучному режимі

як знайти телефон в будинку

Втратив будинку телефон на беззвучному режимі - знайома ситуація? Раніше в такому випадку доводилося ламати голову і згадувати, куди ти його поклав, або переривати догори дном всю квартиру. На щастя, сьогодні технології дозволяють зробити це набагато простіше. Розробники придумали спосіб, як знайти телефон вдома і за його межами. І ми вам про нього розповімо. Читати далі "

Передайте за проїзд: функції буде скасовано

А ви знаєте, що сьогодні за проїзд в муніципальному транспорті можна розрахуватися за допомогою sms, qr-коду або єдиної транспортної картою? Ах да, не забуваємо і про платіжною карткою банку або мобільному додатку.

Вперше можливість оплачувати проїзд в муніципальному транспорті безготівковим способом з'явилася в Україні в 2015 році. Хоча з тих пір спливло чимало води, для багатьох безконтактна оплата проїзду до сих пір залишається terra incognita. З огляду на хаос перехідного періоду, воно й не дивно. Адже в теорії оплачувати проїзд без готівки можна не один рік, на практиці така можливість мало де реалізована.  Читати далі "

Як дізнатися свій номер телефону: 5 способів

як дізнатися свій номер телефону онлайн

Як можна не знати особистий номер телефону? Легко! Можна забути, записати на папірці і втратити або зовсім його не знати. Ситуації бувають різні. Але стаття не про це, а про те, як дізнатися свій номер телефону онлайн. Читати далі "

Технологія 3-d secure: для чого потрібна і як працює

що таке 3d secure

3d secure - що це? Це ноу-хау, яке підвищує безпеку при проведенні операцій без карти. Зокрема, при оплаті товарів через інтернет. XML-протокол не є гарантом збереження коштів, що є на карті.  Читати далі "

Сурогатне материнство в Україні: етапи, ризики, вартість

сурогатного материнство

Зовсім недавно ми публікували розповідь Віталія Коваленка, директора агентства репродуктивної медицини, про те, скільки варто дитина з пробірки. А тепер розповімо про те, скільки коштує сурогатне материнство в Україні. Читати далі "

Коментарі (1)

Скільки коштує дитина з пробірки: ЕКО

суррогатное материнство украина

После того, как мы опубликовали статью о страховании беременности в Украине, мы решили пойти дальше и узнать: сколько стоит ребенок «‎из пробирки» в нашей стране? Поэтому мы попросили Виталия  Коваленко, директора Repromedicine ltd., рассказать нам об ЭКО и суррогатном материнстве (СМ) в Украине и о том, сколько они стоят и чем может помочь агентство. Предлагаем вам первую часть рассказа.  Читати далі "

Як знайти телефон, якщо він втрачений або вкрадений

як знайти телефон

Фото, платіжні дані, робоча і особиста конфіденційна інформація, - сьогодні майже вся наша життя зберігається всередині смартфона ... і відкривається тому, в чиї руки потрапить апарат. Втрата або крадіжка цього пристрою - справжня катастрофа. Як відстежити телефон і захистити дані від третіх осіб?  Читати далі "

Коментарі (4)

Шведські стартапи, що змінили світ

trine

Ймовірно, всі знають про такі найбільших шведських компаніях, як IKEA і H & M, які дали мільйонам людей по всьому світу можливість насолодитися красивим інтер'єром і стильним одягом за помірні гроші. Але цим внесок шведських підприємців у створення сучасних успішних бізнес-моделей не обмежується. Читати далі "

5 причин використовувати NFC-платежі

нфс платежі

Безконтактні платежі - це швидко, зручно і надійно. Все більше українців приєднуються до сервісів безконтактних платежів, вважаючи за краще розплачуватися смартфоном або мобільними годинами. Читати далі "

наверх