Час читання ~ 4 хв.

ТОП-10 МФО в Україні

рейтинг мікропозик України

Ви опинилися в скрутній ситуації і терміново потребуєте фінансової допомоги, але не хочете займати гроші у родичів і знайомих? Порятунком можуть стати нові мікропозики від МФО. Їх кількість зростає, немов гриби після дощу. Посудіть самі: ще в 2017 році список мікрофінансових організацій України налічував 650 компаній, а сьогодні їх більше 955 і з кожним днем стає все більше.

Зростання конкуренції вигідний кінцевого споживача, так як в боротьбі за клієнта компаніям доводиться знижувати процентні ставки, придумувати всілякі акції, впроваджувати кешбекі і т.п. Але чим більше варіантів, тим складніше зробити вибір. Тому ми вирішили допомогти вам, представивши свій незалежний рейтинг МФО України в 2019 році, які можна вважати кращими за цілою низкою параметрів.

зміст:

 1. Як формувався рейтинг
 2. Рейтинг по максимальній сумі позики
 3. Рейтинг по швидкості обробки заявки
 4. Рейтинг за розміром процентної ставки
 5. Рейтинг за зручністю погашення
 6. висновок

Як формувався рейтинг

При складанні рейтингу ми враховували:

 • максимальну суму кредиту;
 • швидкість відповіді по заявці;
 • умови по позиці;
 • зручність погашення;
 • наявність додаткових «фішок».


Читайте також: Чи можна прибрати запис про себе з бази МФО

При цьому ми не розглядали розмір активів компаній, кількість виданих позичок і вік компанії. У більшості випадків вони не цікавлять потенційних позичальників. Це дозволило включити в наш список не тільки загальновідомі, але і маловідомі МФО в Україні.

Рейтинг МФО по максимальній сумі позики

Максимальна сума кредиту - один з найважливіших критеріїв, що впливають на вибір кредитора. При цьому у всіх старих і нових кредитних організаціях (МФО) сума першого і наступних позик відрізняються. Детальніше в таблиці.

НазваМаксимальна сума першого позики, грнМаксимальна сума наступних позик, грн
Moneyveo10 00015 000
Dinero
CreditKasaіндивідуально
Credit3655 00020 000
ШвидкоГроші10 000
E-cash4 00015 000
CCloan
MoneyBoom
Credit plus10 000
AlexCredit3 000


Як бачимо, найбільше при першому зверненні можна отримати в Moneyveo, Dinero і CreditKasa. Якщо ви плануєте звертатися до них і далі, придивіться до умов останньої: максимальна сума наступних позик в CreditKasa встановлюється в індивідуальному порядку.

Рейтинг МФО по швидкості обробки заявки

Коли вам терміново потрібні гроші, на перший план виходить час від моменту подачі заявки до відповіді. Тому нові мікрофінансові організації 2020 року, щоб виділитися на тлі усталених лідерів українського ринку, намагаються його скоротити. Але зараз не про це. Давайте візьмемо наш ТОП-10 компаній за максимальною сумою і розглянемо, за скільки кожна з них готова надати позику новачкам.

НазваМінімальний час розгляду заявки, хв
CreditKasa8
AlexCreditдо 10
MoneyBoom
E-cash10
CCloan
Moneyveo15
Dinero
Credit plus
Credit365
ШвидкоГроші20

 

Як бачимо, найменший термін отримання відповіді по заявці обіцяють в CreditKasa, AlexCredit і MoneyBoom.

Увага! Мова про нові позичальників - рішення по повторним клієнтам приймається в рази швидше.

Читайте також: Випустять за кордон з кредитом в Україні

Рейтинг МФО за розміром процентної ставки

Так ми дісталися до, мабуть, самого важливого критерію, що впливає на вибір мікрофінансової організації, а саме - розміру процентної ставки, адже саме від нього залежить, скільки ви заплатите за користування кредитними грошима.

Цікаво, що не тільки нові МФО в 2019 році надають новачкам спеціальні умови оформлення позики (як приклад, перший кредит під 0,01% в день), але і практично всіх досвідчені мікрофінансові компанії.

У них, як і у нових МФО 2020 року, з'явилися аналогічні пропозиції. У підсумку, у виграші залишився кінцевий споживач: він отримав можливість користуватися позиковими коштами майже за безцінь.

НазваСтавка при першому зверненні в день, %Стандартна ставка в день, %
Dinero0,011,3
E-cash1,5
CCloan1,65
Moneyveo1,7
AlexCredit
Credit plus1,8
CreditKasa2
Credit3650,71
MoneyBoom1,75
ШвидкоГроші2

 

Потенційних позичальників часто цікавить рейтинг МФО щодо схвалення, який вимірюється у відсотках і розраховується як співвідношення схвалених кредитів до загального числа заявок, що надійшли.

Читайте також: Причини відмови в кредиті у банків і МФО

Незважаючи на те, що в інтернеті часто можна зустріти рекламні гасла «мікропозик всім» і «мікропозик безробітним на карту», отримують позики далеко не всі. Зазвичай цей показник варіюється в межах 75-90%. При цьому багато хто з тих, чию заявку схвалили, отримують в борг менше, ніж просили.

Рейтинг МФО за зручністю погашення

Ми хотіли включити в статтю рейтинг за зручністю погашення заборгованості, але, вивчивши питання, побачили: вони плюс-мінус однаково і кардинальних відмінностей не мають. Погасити борг можна як онлайн (через інтернет-банкінг, платіжні сервіси і мобільні додатки МФО), так і офлайн (через касу банку та платіжні термінали).

висновок

Підходьте до вибору МФО відповідально, вивчайте не тільки стандартні умови кредитування (процентна ставка, сума, час розгляду заявки), а й штрафи за прострочення і доступні методи погашення і наявність цілодобової підтримки.

Не полінуйтеся почитати відгуки реальних користувачів. Вони допоможуть вам заздалегідь виявити підводні камені і обійти стороною сумнівні і нечисті на руку компанії. До речі, це можна зробити і на нашому сайті в розділі мікропозик.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голосу, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх