Час читання ~ 3 хв.

5 причин використовувати NFC-платежі

нфс платежі

Безконтактні платежі - це швидко, зручно і надійно. Все більше українців приєднуються до сервісів безконтактних платежів, вважаючи за краще розплачуватися смартфоном або мобільними годинами.

Чому варто примкнути до їх рядах:

  1. швидко
  2. безпечно
  3. зручно
  4. анонімно
  5. Всі бонуси активні

У цій статті ми говоримо тільки про розрахунки гаджетами.

швидко

Оплата за допомогою годинника або смартфона - це швидко. Не потрібно діставати карту і вводити пін-код, плата знімається в один дотик!

безпечно

черга в магазині

По-перше, на поверхні вашої банківської карти є всі дані, необхідні для здійснення платежу. Теоретично, поки ви розраховуєтесь в супермаркеті і крутите карту в руках, спостережлива людина в черзі за вами цілком може ці дані вкрасти. Що вже говорити про ресторан, де ви вкладаєте карту в рахунок і її взагалі забирають у вас з поля зору!

По-друге - сам процес оплати. При контактної оплаті картою, найпростішою з магнітною стрічкою, всі платіжні дані карти передаються стороні одержувача оплати. Відповідно, можуть бути вкрадені і використані проти вас. А при оплаті через NFC передається тільки токен - 16-значний цифровий код, який генерується спеціально під ваш пристрій. Навіть якщо ці дані будуть викрадені, скористатися ними неможливо.

По-третє - простота оплати за допомогою NFC-технології привела до того, що з'явилися чутки про деяке обладнанні, яке здатне викрасти гроші з карти, прив'язаною до смартфону або годинах. Мовляв, підходить до вас людина в метро з такою штукою і всі гроші з карти списує на свій рахунок. Поспішаємо розвіяти чутки - це неможливо. Для здійснення будь-якого платежу всі пристрої вимагають підтвердження - відбиток пальця, ідентифікацію особи, цифровий або графічний пароль. Таким чином, NFC-транзакції захищені не менше ніж банківська карта з пін-кодом.

зручно

Багато туроператорів сьогодні радять перед поїздкою у відпустку підключити можливість безконтактної оплати. Це дуже зручно за кордоном і в курортних містах, адже телефон або годинник у вас завжди на виду, а гаманець в такому випадку навіть не потрібно брати з собою. Знову ж, кілька поваги минулому пункту - ви не дістаєте гаманець і платіжну карту, а значить у вас менше шансів стати жертвою кишенькових злодюжок, яких багато у великих туристичних містах.

анонімно

маска

При оплаті через NFC, не передаються ваші платіжні, а також ваші особисті дані. Якщо при оплаті іменними картками видно, хто власник карти, то з технологією NFC ви залишаєтеся інкогніто.

Всі бонуси активні

Чи приймаєте участь в бонусних програмах від Visa і Mastercard? Активно використовуєте Кешбек від покупок? При підключенні карти до вашого гаджету всі ці привілеї зберігаються! На початку року деякі банки навіть пропонували бонуси і грошові винагороди за підключення безконтактних платежів, але українці і так активно використовують цю послугу, так що зараз особливих бонусів вже немає.

 

А ви використовуєте безконтактні платежі? Поділіться своїм досвідом в коментарях!

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх