Час читання ~ 4 хв.

Вибираємо кращий мобільний банкінг

мобільний банкінг

Сьогодні клієнти вибирають банк не тільки виходячи з вартості банківських послуг і процентних ставок, але і по тому, з яким банкінгом їм буде зручніше за все працювати. Сьогодні вхід в особистий кабінет користувача з сайту банку - це вже минуле століття. Інтернет-банкінг або мобільний банкінг - ось що цікавить клієнтів. 

зміст:

 1. Який мобільний банкінг вибрати
 2. Хто що може

Чим більше ви можете зробити самі, без відвідування відділення, тим зручніше. Які операції ви можете проводити самі, прямо з програми в вашому смартфоні?

 • оплачувати комунальних послуг з можливістю отримати електронну версію квитанції;
 • поповнювати рахунки мобільного оператора і інтернет-провайдера;
 • отримувати виписки за картковими рахунками, перевіряти баланс;
 • отримувати платежі і відправляти перекази з картки на картку, в тому числі і між картами різних банків;
 • відкривати і поповнювати депозити, переглядати умови по ним;
 • погашати кредити;
 • купувати квитки на різні види транспорту;
 • купувати валюту;
 • оформляти розстрочку на товари;
 • створювати регулярні і повторні платежі.

Перелік неповний, хоча і цей функціонал присутній не у всіх банків. Для того, щоб користуватися мобільним банкінгом, потрібно всього лише стати клієнтом банку, відкривши там картковий рахунок.

Alfa-Mobile

Отримати кредит

Який мобільний банкінг вибрати

Замість того, щоб складати власний - а значить суб'єктивний - рейтинг, ми вирішили піти «від противного» і довіритися вибору більшості українців. Отже, які програми для мобільного банкінгу наші співгромадяни встановлюють на смартфони найчастіше? Для цього ми проаналізували рейтинги додатків мобільного банкінгу в AppStore і Google Play і відібрали топ-5 за кількістю скачувань.

 

Рейтинг пріложеніяпо кількістю скачуваньРейтинг додатки на iPhoneпо 5-бальною шкалоюРейтинг додатки на Androidпо 5-бальною шкалою
1Privat24 від Приватбанк3,3Privat24 від Приватбанк4,2
2Monobank від Универсалбанк4,9Monobank від Универсалбанк4,8
3Oschad 24/7 від Ощадбанку2,6Oschad 24/7 від Ощадбанку2,9
4ПУМБ Online4,7Alfa-Mobile Ukraine від Альфа-Банку4,2
5Alfa-Mobile Ukraine від Альфа-Банку4,7UKRSIB online від Укрсиббанку4,2

 

лідирує Privat24 від Приватбанк. Звичайно, це пояснюється величезною кількістю клієнтів банку. За даними самого банку, більше половини українців є клієнтами Привату. З іншого боку, комісії за перекази всередині системи зазвичай нижче, ніж за переклади на картки інших банків, так що це ще один вагомий аргумент за те, щоб вибрати Приватні.

На другому місці Monobank від Універсалбанку з найвищими для користувача оцінками. Монобанк - найдинамічніший банк в Україні. Його перевагами є ефективна служба підтримки клієнтів, яка дійсно здатна швидко допомогти. Тут з вами говорить людина, а не бот.

Oschad 24/7 від Ощадбанку на третьому місці за кількістю скачувань і явний аутсайдер за відгуками користувачів. Незважаючи на те, що Ощад постійно оновлює додаток, занадто багато клієнтів скаржаться на проблеми зі входом і ідентифікацією користувача. А хороший функціонал, якщо до нього немає доступу, користі не принесе.

ПУМБ Online - додаток з хорошим рейтингом, але вузьким функціоналом. З плюсів - розробники завжди на зв'язку і оперативно відповідають на коментарі, так що є шанс, що і функціонал додатка скоро стане краще.

Alfa-Mobile Ukraine від Альфа-Банку - досить зручний додаток, судячи з відгуків користувачів, але з обмеженим функціоналом.

Укрсиббанк - користувачі хвалять додаток, відзначаючи його простоту і стабільність роботи. Звичайно, інтерфейс і функціонал вимагають більшої доопрацювання, але в цілому додаток вельми зручне.

додаток монобанк

 

Отримати кредит

Хто що може

Виходячи з обраних критеріїв, ми вирішили порівняти додатки мобільного банкінгу топових банків по функціональності і доповнити порівняння декількома параметрами.

можливості програмиPrivat24MonobankOschad 24/7ПУМБ OnlineAlfa-MobileUKRSIB online
Оплата комунальних послуг з можливістю роздруківки квитанції, але без печаткидададанемаєдада
Купівля квитків на різні види транспортуданемаєнемаєнемаєнемаєнемає
Купівля валютидаданемаєнемаєдада
Оформлення розстрочки на товаридаданемаєнемаєнемаєда
Можливість створювати регулярні і повторні платежідададанемаєнемаєда
Приміткислужба підтримки автоматизована і практично марнаідеальна служба підтримкивимагає підключення платної послугищомісячне оновленнязручний і простий висновок кешбекоплата комунальних платежів доступна не всім

Також у кожному з цих додатків ви можете:

 • проводити платежі і переводити гроші з карти на карту (в тому числі і між картами різних банків);
 • поповнити рахунок мобільного оператора і інтернет-провайдера;
 • отримати виписку по карткових рахунках і перевірити баланс коштів;
 • Відкрити депозит і поповнити його, а також переглянути умови за вкладом;
 • погасити кредит.

Навіть якщо зарплатний проект у вас в банку, з яким дуже незручно працювати, ви можете оформити додаткову карту в будь-якому з банків, які ми розглянули і користуватися всіма перевагами зручного мобільного банкінгу.

Тепер ви знаєте все, щоб вибрати для себе ідеальний мобільний банкінг. А редакція ОлФін бажає вам, щоб у вас завжди були гроші, які можна витратити - з користю і задоволенням!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 голосів, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх