Час читання ~ 3 хв.

Найприбутковіші валютні депозити літа

депозити у валюті

Літня спека змушує мріяти про море, так хочеться відпочинку ... але навіть в такій спеку гроші повинні працювати! Особливо - валютні заощадження. Ну, або хоча б не простоювати. З добіркою найвигідніших гривневих депозитів цього літа ви вже знайомі. Сьогодні на черзі депозити в доларі і в євро.

Ставки по ним значно нижче, ніж за вкладами у національній валюті, але з урахуванням інфляції і коливань валютних курсів, за прибутковістю вони все одно цілком порівнянні з гривневими.

зміст:

  1. Топ-5 депозитів на 6 місяців
  2. А якщо на рік

Довірити кровні заощадження в валюті хочеться тільки найбільшим і надійним банкам. А даремно, дрібні і середні банки часто пропонують більш вигідні умови. Якщо сума невелика, можливо, варто звернути свою увагу на них? Адже кожен з 77 банків, які сьогодні залишилися в Україні, є учасником Фонду гарантування вкладів фізосіб, а значить, ви завжди зможете повернути свої гроші. По крайней мере, якусь їх частину.

Топ-5 депозитів на 6 місяців

депозити в євро

Один з найпопулярніших валютних вкладів - це депозит на 6 місяців. Півроку - відмінний термін, щоб отримати, нехай і невеликий, але пасивний дохід. При цьому мати можливість швидко зорієнтуватися, якщо ситуація зміниться.

доларєвро
банк% ставка за депозитним вкладом на 6 місяцівбанк% ставка за депозитним вкладом на 6 місяців
форвард Банк4,25%Укргазбанк4%
Глобус Банк4%ПУМБ3%
Укргазбанк3,75%Мегабанк3%
ПУМБ3,6%Глобус Банк3%
Альфа Банк, Мегабанк, Індустріалбанк, Банк Інвестицій та Заощаджень3,5%Банк Інвестицій та Заощаджень2,75%

 

Долар як стабільна валюта поступово здає свої позиції, тому відсотки по доларових внесках вище. На тлі євроінтеграції євро стає більш стабільною валютою - ставки по депозитах в євро найнижчі.

А якщо на рік

депозити в доларі

У будь-якій валюті українські банки сьогодні залучають депозити не більше ніж на 2 роки. У відсутності економічної стабільності гарантувати стабільний дохід, особливо високий, досить ризиковано. І все ж, річні депозити привабливі як для банків, так і для вкладників.

Топ-5 депозитів строком на 12 місяців в доларах і євро цього літа виглядають так.

долар

євро

банк% ставка за депозитним вкладом на 12 місяцівбанк% ставка за депозитним вкладом на 12 місяців
форвард Банк5%Укргазбанк4,5%
Укрексімбанк4,7%Мегабанк4%
Мегабанк4,5%Банк Інвестицій та Заощаджень3,5%
Глобус Банк4,5%Глобус Банк3,5%
Укргазбанк4,25%ПроКредит Банк3,5%

 

При цьому, поки ми готували статтю і моніторили пропозиції банків, помітили, що багато вітчизняних фінустанов взагалі не залучають депозити у валюті, багато - приймають під символічні 0,1%. Заробити на валютному вкладі - завдання не з легких, а ось зберегти свої заощадження цілком реально.

У будь-якому випадку, тепер ви знаєте, куди нести свої валютні заощадження, щоб отримати максимальний з можливих в Україні дохід. Тільки пам'ятайте: ФГВФО захищає вклади тільки до 200 тис. Грн і їх еквівалент.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосів, в середньому: 4.2 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх