Час читання ~ 3 хв.

Вклад у банківських металах: 3 варіанти

золотий депозит

Отримувати пасивний дохід без значного ризику можна, поклавши гроші на депозит, але є і аналоги. Наприклад - внесок в банківських металах.

зміст:

 1. Особливості вкладу в банківських металах
 2. Ну-с, порівняємо
 3. Разом

Ми підготували для вас топ-3 банку, які пропонують вклади в банківських металах:

 1. Радабанк;
 2. Сбербанк Україна;
 3. банк Січ.

Банківські метали (золото, срібло, платина), вже самі по собі будуть інвестицією. На відміну від фіатних (читай, готівки) грошей, банківські метали не схильні до інфляції. Навпаки, вартість дорогоцінних металів з року в рік зростає. Та й сам злиток, на відміну від паперових грошей, зберігати набагато спокійніше - він менше за розміром, не боїться води або вогню. Знову ж: пачка грошей - це хабар, а банківський злиток - подарунок.

депозит у золоті

Особливості вкладу в банківських металах

Депозит в дорогоцінних металах можна розмістити тільки в персональних банківських злитках. Золото, срібло і платину у вигляді ювелірних виробів або просто брухту банк не прийме. Ще один варіант - розміщення вкладу без фізичної присутності. Клієнт відкриває в банку рахунок в металах, вносячи суму в гривні, необхідну для придбання певної кількості активу, а потім розміщує придбаний дорогоцінний метал на депозит. Це як безготівкові розрахунки, тільки з банківськими металами.

Читати також: Рейтинг надійності українських банків

«А як же отримати відсотки за таким вкладом?», - запитаєте ви.

З процентним доходом все просто - він виплачується в гривні по закінченню терміну дії вкладу. Оподаткуванню вклади в банківських металах підлягають на тих же умовах, що і звичайний депозит: 1,5% військового збору і 18% прибуткового податку.

Отримати кредит

Ну-с, порівняємо

Ощадбанк пропонує депозити як в золоті, так і в сріблі, Радабанк і банк Січ - тільки в золоті. Далі в таблиці порівняємо умови по вкладах у золоті.

 

параметр порівняння«RADAGOLD» від Радабанку«Внесок в металах» від Ощадбанку«Золота скарбничка» від Банку Січ
метал вкладуЗолото 999 пробиЗолото 999 проби, сріблоЗолото 999 проби
Мінімальна сума вкладу50 грам1 тройська унція золота, 100 тройських унцій срібла10 грам
Вартість золота, грн за грам11321146,4уточнюйте в відділенні
Можливість розміщення депозиту
з фізичною поставкою металуда, на депозит приймаються тільки золоті злитки, куплені в банку, без їх вилучення з відділеннянемаєтак, за умови придбання злитків в Банку Січ
без фізичної поставкинемаєда
поповненняда, мінімальна сума поповнення - 5 грамда, мінімальна сума поповнення - 20 грамнемає
термінПроцентна ставка, річних
3 місяці

6 місяців

9 місяців

12 місяців

18 місяців

24 місяці

-

1%

-

1,5%

2%

2,5%

1,25%

1,5%

1,75%

1,85%

-

2%

-

-

-

3%

3,5%

4%

 

Читайте також: Рейтинг надійності українських банків

Виплата відсотків за вкладами в золоті здійснюється в кінці терміну. У Банку Січ відсотки можна забрати в формі золотого злитка, якщо сума нарахованих відсотків перевищує 10 грам. Вклад у золоті особливо вигідний за умови зростання ціни на дорогоцінний метал, але це не завжди так. Варто також звернути увагу на велику різницю ціни продажу і покупки металу, яка може полность «з'їсти» прибуток за вкладом без фізичної поставки золота.

внесок в банківських металах

Разом

Експерти прогнозують в найближчі 20 років зростання ціни на золото, пов'язаний з фізичним виснаженням місць видобутку цього дорогоцінного металу. В цьому випадку, варто розглядати «золоті» депозити як альтернативу валютним вкладам. Чи вважати їх перспективним напрямком інвестування чи ні - вирішувати вам.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голосу, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх