Статті про фінансовому законодавстві в Україні

Перерахунок комунальних послуг: коли і як?

перерахунок за воду

Скільки разів ви чули, що ваші сусіди чи друзі скаржаться на неякісні комунальні послуги: ледве теплу «гарячу» воду або рідкий вивіз сміття, за які вони, між іншим, справно платять? А як часто ви чули від них історії перемог - про те, як і вдалося виправити ситуацію або хоча б перестати платити за те, чого немає? Впевнені: таких історій майже немає. Саме тому ми вирішили розповісти, як домогтися перерахунку плати за послуги ЖКГ. Читати далі "

Коментарі (2)

Нові мита на посилки з-за кордону

мита України на посилки

Шопінг за кордоном подорожчав! З першого липня українцям доведеться платити данину за посилки, вартість яких вище 100 євро. Раніше поріг становив 150. Якими будуть мита в Україні на посилки з-за кордону? Читайте в статті. Читати далі "

Мінімальна зарплата в Україні в 2019 році

мінімальна зарплата

Бюджетники з нетерпінням чекають підняття мінімальної зарплати. Адже країна давно стала справжньою школою виживання для таких громадян. Тим, хто рік-другий проіснував на мінімальну заробітну плату, більше не страшні життєві випробування. Вони готові до будь-яких труднощів. Можуть зварганити обід з нічого. Придумати одяг в стилі Hand Made. Відпочивати на дачі з сапкою і лопатою. Читати далі "

Коментарі (3)

Цифровий підпис: що це і навіщо

ЕЦП ЕЦП

Електронний цифровий підпис - це вид електронного підпису, який дозволяє ідентифікувати вашу особистість. Точно так же, як ваш автограф на документах засвідчує вашу особистість, ЕЦП робить це в електронних сервісах. Для багатьох держслужбовців вона є обов'язковим елементом роботи, але вона буде корисна і будь-якому обивателю. Якщо ви цінуєте свій час і хочете використовувати державні онлайн сервіси, без ЕЦП вам не обійтися. Читати далі "

Податкова знижка: кешбек від держави

податкова знижка

А ви знаєте про можливості повернути податки, які були утримані із зарплати? І це зовсім не жарт. Ті 18%, які держава забирає з вашого доходу, можна отримати назад. Законним способом. Це називається податкова знижка. Читати далі "

Нові правила валютного регулювання для бізнесу

валютне регулювання юрособи

Довгоочікуваний закон «Про валюті і валютообмінних операціях» набрав чинності 7 лютого 2019 року. Підприємці та банкіри сходяться на думці, що він покликаний полегшити ведення бізнесу в Україні, особливо для тих підприємств, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю (ЗЕД). Що зміниться для фізосіб ми докладно розглянули раніше. Тут же розберемося, які нововведення очікує бізнес. Читати далі "

Закон «Про валюті і валютообмінних операціях» для фізосіб

новий валютний закон

7 лютого офіційно вступив в силу новий закон про валюту і валютообмінних операціях. Закон довгоочікуваний, покликаний прибрати безліч застарілих обмежень, які заважають розвитку бізнесу і торгівлі. Зміни торкнутися як фізосіб, так і бізнесу. У цій статті розберемо детально, що зміниться у зв'язку з новим законом саме для населення. Читати далі "

ЄСВ та інші нововведення соцполітики в 2019 році

ЄСВ 2019

2019 рік стане роком введення справедливого механізму нарахування єдиного соціального внеску (ЄСВ). Що зміниться в сфері його нарахування в 2019 році, і чому ці зміни необхідні - розбираємося разом. Дані в статті взяті з офіційного звіту Міністерства соціальної політики. Читати далі "

наверх