Час читання ~ 2 хв.

Заробити на кредитній карті: лайфхак

заробити на кредиті

Чи можна стати інвестором, не маючи можливості відкладати? Відповідь здається очевидним, але радимо не поспішати з висновками. Адже можна заробляти ... на кредитній карті! Це здається дивним? Чи згодні. Тим не менш, це так. Розповімо вам про невелику хитрість.

Розбираємося на конкретному прикладі.

Ніна працювала в офісі київської компанії і отримувала зарплату в 15 000 грн. Вона давно замислювалася про інвестування, але грошей постійно не вистачало. Відкласти більше 1000 грн на місяць у неї не виходило, а річний депозитний дохід від цієї суми здавався зовсім не таким привабливим, як можливість дозволити собі трохи більше в поточних витратах. Крім зарплати у Ніни було 2 кредитних карти, які вона використовувала для великих покупок і непередбачених витрат, але майже завжди погашала борги протягом грейс-періоду і не переплачувала.

дохід по кредитціЗнайома ситуація? Гроші начебто є, але обмежувати себе в поточних витратах немає мотивації через невеликого доходу. Навіть якщо вибрати найприбутковіший депозит, про які ми писали в статті топ-3 депозиту весни, І розмістити заощаджену 1000 грн під 18% річних, що ми отримаємо в кінці року? Після сплати податків з отриманих відсотків (18% прибутковий податок і 1,5% військовий збір), «чистими» залишиться 14,49%. Це означає, що з 1000 грн ви реально отримаєте 144,9 грн. процентного доходу. А що якщо збільшити суму?

На прикладі Ніни, вона могла б покласти на депозит всю зарплату, 15 000 грн. оскільки у неї є 2 кредитних карти, цілий місяць Ніна могла б жити, розплачуючись кредитками по безналу. Як правило, пільговий період по кредитних картах становить близько двох місяців, так що Ніна встигне погасити заборгованість з наступної зарплати без переплат. Читайте по темі: топ-3 кредитки з найдовшим грейс-періодом.

За рік на депозит в 15 000 грн можна отримати 2700 грн доходу, що після сплати податків «чистими» складе 2175 грн. Погодьтеся, сума нехай не вражаюча, але приємна. А якщо відкрити депозит з поповненням і періодично, з'являється і мотивація економити. Лайфхак про те, як економити ні в чому собі не відмовляючи, ви знайдете тут.

Отримати кредит

 

А що в результаті?

Як бачите, просто вклавши одну зарплату і розумно використовуючи кредитні карти можна заробити, по суті, на кредитки. Тепер ви знаєте, як інвестувати без ризику, навіть якщо ви живете на одну зарплату. А редакція ОлФін бажає вам, щоб у вас завжди були ще й додаткові доходи.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(6 голосів, в середньому: 2.3 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх