Список страхових компаній України

Страхування - дуже популярна послуга. У світі в страхування люди вкладають в 3 рази більше коштів, ніж в усі існуючі банківські продукти, тому страхові компанії надають всілякі варіанти страховок.

Чому страхування так популярно і де оформити страховку в Україні.

Страхова компанія

Сучасне страхування: повний гід

Застрахувати можна практично все. Страхування - це поділ ризиків. Не будемо чіпати страхування для бізнесу, розберемо лише ті види страхування, з якими стикається і якими може скористатися в Україні звичайна людина, тобто приватна особа. Як правило, страхуючи щось, ви платите страховій компанії за впевненість, що в разі настання страхового випадку ваші збитки будуть покриті. Якщо ж страховий випадок не настає, по закінченню договору гроші залишаються у страхової компанії. Страхування можна розділити на два великих напрямки: обов'язкове страхування і добровільне. До обов'язкового страхування відноситься ОСАГО - обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності, без якого водій не має права навіть виїжджати на дорогу або туристична страховка, без якої ви не зможете отримати візу на відпочинок. Добровільне страхування ніяк не регламентується - це ваш особистий вибір і ініціатива.

Види страхових продуктів: що можна застрахувати

Всі страхові продукти можна розділити на 3 великі групи: особисте страхування, майнове страхування і страхування відповідальності. Розглянемо кожну групу і продукти, які існують всередині неї більш детально. Страхування компаніїОсобисте страхування - все, що пов'язано з конкретною людиною, починаючи від життя і закінчуючи особистим майном. До основними видами особистого страхування відносяться:

 • медичне страхування (обов'язкове і добровільне);
 • страхування медичних ризиків при поїздці за кордон (обов'язкове);
 • страхування від нещасних випадків (страхування здоров'я);
 • страхування життя.

Страхування життя і здоров'я тільки набирає обертів в Україні, проте багато хто вже встигли оцінити переваги страхової медицини. Страхування життя - це можливість отримання страхової компенсації в разі смерті одного з членів сім'ї, поки не таке популярне. майнове страхування - можливість застрахувати своє майно, як рухоме так і нерухоме. Майновим буває:

 • страхування приміщень та будівель (навіть гараж можна застрахувати);
 • страхування квартир;
 • страхування ремонту;
 • страхування особистих транспортних засобів.

Майнове страхування обов'язковим не є, але тим не менш знаходить все більше прихильників з кожним роком. Страхування відповідальності. Тут більше обов'язкове страхування, ніж добровільне.

 • страхування відповідальності власника особистого автотранспорту;
 • страхування відповідальності за перевезення пасажирів;
 • страхування відповідальності транспортних підприємств.

Особливий інтерес тут представляє страхування відповідальності власників особистого автотранспорту: застрахувати можна як своє авто від збитку (викрадення, аварії тощо), так і інших учасників руху (страхова буде виплачувати збиток потерпілим від ваших дій).

Топ українських страховиків: послуги та специфіка

Страхових компаній в Україні працює багато. Кількість гравців на ринку страхування нестабільно, але становить близько 300 учасників. Страхові компанії в Україні для приватних осіб пропонують такі страховки: автострахування, страхування майна, страхування для мандрівників, страхування здоров'я. Страхова компанія «ТАС». Всі види стандартних страхових продуктів. Максимальна сума виплат за договором страхування здоров'я 120 тис. Грн. Переваги - прості і зрозумілі умови страховки. «Оранта» - страхова компанія, Яка запропонує вам подбати про життя і здоров'я дітей. Страхові виплати в діапазоні від 50 до 100 тис. Грн. Інтерес також представляє «Зелена карта» - страховка для подорожуючих на авто за кордоном. Оранта страхова компанія«Аско» - страхова компанія, Яка на додаток до стандартних послуг запропонує можливості розширеного медичного сервісу та страхування здоров'я з максимальними виплатами до 200 тис. Грн. Тут є також страховка для компаній - пропозиція по страхуванню співробітників для корпоративних клієнтів. Страхова компанія «Провідна» - всі стандартні пропозиції плюс цікава пропозиція по медичному страхуванню: Пакет з максимальною виплатою до 150 тис. Грн, що включає стоматологію. «Княжа» - страхова компанія,доставляє поліси на будинок! Заповніть анкету онлайн та отримаєте обраний поліс страхування кур'єрською доставкою! Всі стандартні варіанти страховок. «МетЛайф» - страхова компанія-лідер в США, з більш ніж 150-річною історією, яка з 2002 року працює в Україні. Спеціалізується на страхуванні життя і здоров'я. Metlife це фінансово-страхова компанія, яка пропонує також накопичувальні і пенсійні програми. ВУСО - страхова компанія для автомобілістів. Максимум різноманітних програм автострахування з виплатою протягом 7 днів з моменту ДТП, і пакетом «ні дня без машини» - страхова забезпечить вам авто, поки ваше в ремонті. Страхова компанія «Уніка» - переможець E-Commerce Awards 2018 у номінації «Страхові продукти». Дуже зручно вибрати і оформити страховку онлайн, а також стежити за своїми страховками в особистому кабінеті. Окремо - спеціальне пропозиція по страховці для власників електромобілів. PZU - українська страхова компанія, працює з усіма основними видами страховки. ПЗУ - страхова компанія пропонує страховку студентів, які проходять навчання за кордономз максимальною виплатою до 300 тис. євро. Страхова компанія «Домінанта» - українська страхова компанія з програмами як обов'язкового, так і добровільного страхування.

«Згода» - страхова компанія, що дозволяє отримати всю інфо по страховці через мобільний додатка! Стандартні страхові продукти зі спецпропозиціями, наприклад 13 місяців КАСКО за ціною річної страховки. ІНГО - українська страхова компанія, Що пропонує розширений пакет страхових продуктів, включаючи страхування відповідальності власників зброї і страхування для власників водного транспорту. АХА - українське представництво страхового агента № 1 в світі. Страхова компанія АХА пропонує максимум продуктів для приватних клієнтів, розробляючи партнерські програми для українського бізнесу - наприклад, спецпропозиції для клієнтів «Алло» або «Київстар».

повернутися до списку страхових компаній

Відчуйте впевненість в завтрашньому дні, оформивши страховку на те, що вам дорого!

наверх