Metlife UA - пропозиції щодо довгострокового страхування

МетЛайф Україна

МетЛайф Україна - офіційний представник глобальної страхової компанії МетЛайф, що працює більш 150 років в 60 країнах світу. Страхові продукти і програми, які пропонує МетЛайф, дещо відрізняються від стандартних для українського ринку пропозицій. Розглянемо МетЛайф страхування докладніше.

зміст:

 1. МетЛайф страхова: основні напрямки роботи
 2. МетЛайф страхова компанія для всієї родини
 3. МетЛайф відгуки: приватний пенсійний фонд
 4. Страховка МетЛайф: як оформити
 5. Компанія МетЛайф: все найцікавіше

МетЛайф страхова: основні напрямки роботи

МетЛайф працює на 3 рівнях:

 • з приватними клієнтами;
 • з корпоративними клієнтами;
 • з фінансовими інститутами.

Якщо приватним і корпоративним клієнтам компанія МетЛайф пропонує страхові програми, то фінансовим інститутам - спільні проекти. Окремо до переваг Metlife UA варто віднести можливості міжнародної співпраці, які пропонує компанія. Уклавши договір страхування в Україні, ви можете скористатися своєю страховкою у всіх країнах, в яких представлена Metlife. Спираючись на дані МетЛайф офіційного сайту, розберемося докладніше з програмами, які існують для приватних клієнтів.

МетЛайф страхова компанія для всієї родини

Для приватних клієнтів МетЛайф страхова пропонує особисте страхування та страхування для сім'ї. Програми особистого страхування працюють в трьох напрямках:

 • страхування здоров'я;
 • забезпечення майбутнього;
 • спецпропозиції для існуючих клієнтів.

Програми страхування здоров'я і працездатності розраховані на термін від року і мають обмеження по максимальному віку. Застрахуватися ви можете, якщо вам від 18 до 65 років.

Існує 4 види програм страхування здоров'я, які комплексно захищають вас практично від будь-яких ризиків:

 • фінансова допомога у разі настання нещасного випадку;
 • фінансова підтримка при діагностуванні серйозного захворювання, наприклад, діагностуванні онко-діагнозу;
 • програма фінансової підтримки для жінок у разі серйозного захворювання;
 • фінансова допомога в рамках компенсації медичних витрат.

Страховку ви можете оформити на період від 1 до 25 років або індивідуально на той термін, який вам залишився до досягнення 65 річного віку.

МетЛайф відгуки: приватний пенсійний фонд

МетЛайф України офіційний сайт

МетЛайф - відгуки про компанії дуже часто пов'язані з можливістю формування приватного пенсійного фонду. Пенсійна реформа в Україні все більше відповідальності за своє фінансове забезпечення на пенсії перекладає на вас. Сьогодні українцям, яким зараз 30-40 років, уже не варто покладатися на те, що держава забезпечить їм безбідне пенсію - подбати про себе доведеться самостійно.

Metlife - страхова компанія, яка в тому числі і пропонує програми накопичувального пенсійного страхування. Така страховка працює на вас в двох випадках: якщо з вами щось трапиться до моменту настання пенсії або певного віку, Metlife забезпечить вам страхові виплати; а якщо такі виплати вам не знадобляться, - ви отримаєте виплату до моменту виходу на пенсію, причому в тому віці, який ви вибрали для себе самі.

Компанія на українському ринку з 2002 року і вже сьогодні є підтверджені Metlife відгуки від людей, які застрахувалися в числі перших і отримали свої виплати.

МетЛайф - страхова компанія з американським корінням, тому, вкладаючи гроші в МетЛайф в умовах нестабільної української економіки, ви можете бути впевнені в тому, що з вашими пенсійними накопиченнями все буде в порядку.

Страховка МетЛайф: як оформити

МетЛайф Україна офіційний сайт досить своєрідний. Компанія працює прогресивно, йдучи від сотень офісів і офісних співробітників, розвиває мережу незалежних консультантів з присутністю в різних містах. Є гаряча лінія, але вона безкоштовна тільки зі стаціонарних телефонів.

Виберіть особистого консультанта або офіс, який вам ближче (представництва МетЛайф є в різних містах) і зателефонуйте в робочий час, щоб отримати професійну консультацію.

Компанія МетЛайф: все найцікавіше

Для України МетЛайф пропонує нетипові страхові програми, які дозволяють відчувати захищеність і створювати собі фінансову подушку безпеки одночасно.

Дуже важливий і підхід МетЛайф до страхових виплат: МетЛайф страхує ризики. Це означає, що позначену в договорі суму виплат ви отримуєте в разі, якщо той чи інший ризик настав. Наприклад, практично всі програми МетЛайф включають страхування від онко-захворювань. Якщо застрахована особа протягом терміну дії договору рак був діагностований, застрахована особа отримує одноразову виплату. Як і куди будуть витрачені ці гроші, МетЛайф вже не контролює. До найцікавішим напрямків відносяться:

 • накопичувальне пенсійне страхування - формування особистого пенсійного фонду для себе або батьків до певного моменту;
 • страхування життя - захист себе і своєї сім'ї від ризиків, пов'язаних з погіршенням здоров'я або діагностуванням критичних захворювань;
 • страхування для дітей від народження - формування для своєї дитини фінансової подушки безпеки до досягнення певного віку, плюс захист від втрати годувальника, яка передбачає виплату в разі смерті батька.

Важливий момент: ви не просто оплачуєте свою страховку, але ще і отримуєте частина суми з відсотками по завершенню терміну договору назад.

Задумайтесь про своє страхування вже сьогодні і на пенсії ви зможете відчувати себе набагато комфортніше!

 

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голосу, в середньому: 4.8 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх