Uniqa - страхова компанія з європейськими країнами

UNIQA страхова

СК УНІКА - українське представництво глобальної страхової організації UNIQA Insurance Group (UNIQA), яка об'єднує 38 страхових компаній в 18 країнах світу. Унікальний європейський досвід дозволяє компанії впроваджувати в Україні нові страхові продукти і передові стандарти обслуговування клієнтів.

зміст:

 1. Страховка УНІКА: варіанти
 2. Страховка УНІКА: що є для бізнесу

Страховка УНІКА: варіанти

Страховка Уніка можлива в самих різних напрямках. СК УНІКА пропонує страхові продукти як приватним клієнтам, так і бізнесу, причому різних масштабів: від пропозицій, актуальних для СПД, до страхових продуктів, які будуть цікаві великим корпораціям.

Розберемося, що пропонує УНІКА для приватних осіб і для бізнесу. Благо, УНІКА страхова компанія офіційний сайт, якій дає нам таку інформацію.

Для приватних клієнтів Uniqa пропонує страхування в напрямках:

 • автострахування (обов'язкове і добровільне);
 • страхування житла;
 • страхування в подорожах;
 • страхування життя і здоров'я.

У кожному з напрямків є кілька страхових продуктів, в залежності від ваших потреб. Візьмемо, наприклад, страхування житла.

 • Ви можете оформити експрес-страхування на свою квартиру.
 • Можете застрахувати своє житло і майно, яке в ньому знаходиться. Наприклад, якщо від повені у вас згорить побутова техніка, така страховка буде вам дуже до речі.
 • Можете застрахувати свою відповідальність перед сусідами - як ОСАГО для автомобілістів, тільки для домовласників. Тут вже страхові виплати отримають ваші сусіди, які зазнали шкоди в результаті ваших ненавмисних дій.

Як бачите, в будь-якому вигляді страховки Uniqa є кілька варіантів страхових полісів різних спектрів дії.

Страховка УНІКА: що є для бізнесу

Для бізнесу в УНІКА є три напрямки страхових продуктів.

 • Страхування ризиків, пов'язаних з операційною діяльністю підприємства: тут все - від КАСКО автопарку підприємства до страхування будівельно-монтажних ризиків.
 • Страхування персоналу: різні програми страхування життя і здоров'я для ваших співробітників.
 • Страхові програми для приватних підприємців - дозвольте страхової подбати про вас, якщо ви раптом «вийдете з ладу».

Інститут страхування - прекрасна можливість «підстелити соломку», знаючи, що є можливість впасти. Крім обов'язкових страхових програм все частіше і бізнес, і приватні клієнти оцінюють переваги страховки.

30 ліцензій та понад 90 різних страховок, які пропонує УНІКА - прекрасний старт для того, щоб оцінити всі переваги страховки в самих різних сферах життя. Ось тільки умови і ціни страховки на сайті вам дізнатися не вдасться - потрібно неодмінно звернутися в офіс або подзвонити фахівця компанії, щоб уточнити актуальні умови і розмір страхової премії. Що не зовсім зручно для клієнтів, які моніторять ринок і порівнюють різних страховиків.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 голосів, в середньому: 4.8 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх